Archive for 31.08.2020

Проведення Міжнародного етапу математичного конкурсу «Кенгуру»

Вітаю Вас, шановні колеги!

Настав час вирішити питання по проведенню Міжнародного етапу конкурсу “Кенгуру”.

Надсилаю Вам списки і результати учасників, які брали участь 22-24 травня онлайн, окремо для кожного закладу Заявка_ІІ етап_м. Київ

Для тих дітей, які не змогли взяти участь онлайн, оргкомітет пропонує провести конкурс очно, день не уточнюється. Кожна школа організує це свято з нагоди Року математики на свій розсуд, але бланки відповідей потрібно відіслати на перевірку до Львова не пізніше 20 вересня.

Після перевірки будуть складені рейтингові таблиці і учасники зможуть роздрукувати свої сертифікати. Ні завдання, ні критерії оцінювання до жовтня місяця не доступні (умова Міжнародного оргкомітету).

Повноправними учасниками гри є ті, хто був зареєстрований або підтвердить свою реєстрацію учителям після конкурсу. Лише повноправні учасники отримають відповідні сертифікати та сувеніри. Тих, хто брав участь без заявки, відмічено в заявці помаранчевим кольором. Вони можуть отримати сувеніри після пред’явлення квитанції про сплату, звісно за наявності надлишку.

Матеріали для проведення конкурсу і сувеніри Ви можете отримати у районного координатора після попереднього узгодження.

За консультаціями звертайтесь до регіонального організатора Конкурсу у м. Києві: Герасимович Олени Миколаївни (конт. тел.: +38 (067) 705-79-55).

Умови організації та проведення Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2020/21 н.р. будуть опубліковані пізніше на сайті Конкурсу: www.kangaroo.com.ua