Реєстрація на ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

До уваги учасників, які бажають взяти участь у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у м. Києві буде проводитися 28 січня 2024 року в очному форматі. Оскільки організатори несуть відповідальність за кожну дитину, що бере участь в олімпіаді, маємо вжити всіх необхідних під час воєнного стану заходів безпеки.

Всі учні, які бажають взяти участь у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики обов’язково повинні заповнити Форму реєстрації!

За підсумками реєстрації будуть сформовані локації, щоб учасникам, членам оргкомітету та журі, які перебувають у відповідній локації, вистачило місця в укритті в разі повітряної тривоги.

Початок реєстрації: 20 грудня о 15:00, завершення: 14 січня о 21:00.

Форма реєстрації

Перевірити стан реєстрації можна за посиланням: Список учасників ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Детальна інформація про порядок проходження олімпіади буде надіслана напередодні олімпіади на електронні адреси учасників.

Comments are closed.