Про проведення Міжнародного етапу конкурсу «Кенгуру»

ШАНОВНІ УЧНІ! ШАНОВНІ КОЛЕГИ ВЧИТЕЛІ!

Повідомляємо, що з 09:00 ранку 21 березня до 21:00 вечора 24 березня 2024 року в Україні буде проходити Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» для учнів 2 – 11 класів. Конкурс буде проведено в режимі он-лайн за посиланням (яке почне працювати з 09:00 ранку 21 березня) https://online.kangaroo.com.ua/.

Участь у конкурсі безкоштовна. Але для отримання сертифікату потрібно зробити благодійний внесок.

Міжнародний етап конкурсу 2023 «Кенгуру-2024»

Для успішної участі рекомендуємо завчасно ознайомитися з покроковою інструкцією реєстрації і проходження конкурсу Інструкція для учасника

Для оновлення даних просимо шкільних організаторів попередньо зареєструвати учнів, що хочуть взяти участь у конкурсі. Реєструються лише осередки конкурсу, а не індивідуально учасники. Будь-який учень чи навчальний заклад зможе взяти участь у конкурсі навіть без попередньої реєстрації. У формі реєстрації Ви можете (за бажанням) долучити квитанцію про благодійний внесок.

Заявка на участь у Всеукраїнському етапі конкурсу «Кенгуру»

Коди ЗНЗ м. Києва

Квитанція