Освітній форум «Столична освіта: якість в умовах воєнного стану»

Шановні колеги!

Традиційно новий навчальний рік розпочинається серпневою конференцією і зустрічами з учителями. Цьогоріч Інститутом післядипломної освіти Університету Грінченка був організований Освітній форум «Столична освіта: якість в умовах воєнного стану». В межах Освітнього форуму 22.08.2023 р. у ліцеї «Наукова зміна» Дарницького району була проведена секція для вчителів математики «Якість математичної освіти  в НУШ», а 23.08.2023 р. у ліцеї № 208 Дніпровського району «Як забезпечити якісну математичну освіту в умовах війни». Учасники ділилися своїми думками, переконаннями та практичним досвідом із питань:

• що таке якість освіти;
• як об’єктивно виміряти якість освіти;
• яка якість освіти в умовах сьогодення;
• як забезпечити якість освіти в умовах війни;
• як зберегти внутрішній ресурс усіх учасників освітнього процесу в умовах сучасних загроз та викликів.

Детальніше на сайті кафедри ПМОТ ІПО Університету Грінченка

Comments are closed.