АНТИКРИЗОВИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-EDCAMP 2020

В Україні розпочалась реєстрація на традиційну вчительську конференцію EdCamp – цього року вона проходитиме 5 днів поспіль у режимі онлайн. Участь у національному онлайн-марафоні – безкоштовна. Крім того, організатори не проводитимуть попередній відбір учасників.

(Не)конференція відбуватиметься онлайн 5 днів поспіль, з 13 до 17 квітня , у другій половині дня. Зареєструватися можна до 12:00 10 квітня 2020 року за посиланням.

Тема антикризового національного онлайн-EdCamp 2020 – «Тримай п’ять, освіто!». Символічне «п’ять» стосується п’яти тем та експертних сесій на день. Усі разом вони становлять загальнонаціональне розуміння викликів в українській освіті під час кризи пандемії коронавірусу та за її межами. Організатори пояснюють її спільним для всіх бажанням підтримки, адже люди з майже всього світу зараз уникають зайвих фізичних контактів, зокрема рукостискань, і тим більше потребують підтримки одне одного. «Тримай п’ять, освіто!» – це готовність взаємної підтримки між учителями, батьками і учнями.

Онлайн-сторінка Антикризового національного EdCamp Ukraine-2020 – http://bit.ly/onlineedcamp2020.

Усі виступи будуть згодом доступні у відеозапису на YouTube-каналі EdCamp Ukraine.

Comments are closed.