План семінарів на 2017-2018 н.р.

Шановні колеги!

Запрошую Вас взяти участь в науково-практичних семінарах, які відбудуться протягом 2017-2018 н.р.. Учасники отримають сертифікати, які будуть зараховані при проходженні курсів підвищення кваліфікації.

План семінарів на 2017-2018 н. р.

Захід Термін проведення Місце проведення
Семінар-практикум «Використання ІКТ для формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках математики у старшій школі» 15-00

22 листопада 2017 р.

Матеріали семінару

КВЛ імені І.Богуна Печерський район (б-р Лесі Українки, б. 25)
Семінар-практикум «Розвиток практичних умінь учнів в умовах інтеграції предметів природничо-математичного циклу» 13 грудня 2017 р.

Реєстрація на майстер-клас

Гімназія № 48 Шевченківський район (вул. Прорізна, б. 14)
Семінар-практикум «Формування ключових та предметних компетентностей учнів під час викладання математики інноваційними освітніми засобами» 18 квітня 2018 р. Креативна Міжнародна Дитяча Школа Голосіївський район (пров. Задорожній, б. 1-А)